Logo

आइतबार, मंसिर ११ गते २०७९

बर्दिया जिससमा काँग्रेसको प्यानलै निर्विरोध

बर्दिया जिससमा काँग्रेसको प्यानलै निर्विरोध

कालीगण्डकी खबर

१, असार २०७९
 • 865
  SHARES
 • बर्दिया जिससमा काँग्रेसको प्यानलै निर्विरोध

  बाँके, १ असार । अन्य दलको उम्मेदवारी नपरेपछि जिल्ला समन्वय समिति बर्दियाको प्रमुखमा ठाकुरबाबा नगरपालिका–४ का वडाध्यक्ष सूर्यबहादुर विष्ट निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । 

  images
  images

  जिसस उपप्रमुख र सात सदस्यमा पनि काँग्रेसका उम्मेदवार निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् ।

  जिसस उपप्रमुखमा अमिताकुमारी यादव तथा सदस्यमा विनय राजभण्डारी, तीर्थप्रसाद जैसी, पुरैलाल थारू, सुनिता नेपाली, छवि भाट,  विमला थारू र खगिसरा कामी विक निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ ।

  आठ स्थानीय तह रहेको बर्दियामा पाँचमा काँग्रेस विजयी भएको थियो । गुलरिया नगरपालिका, मधुवन नगरपालिका, बारबर्दिया नगरपालिका र गेरुवा गाउँपालिकाको प्रमुख–उपप्रमुख तथा ठाकुरबाबा नगरपालिकाको प्रमुखमा काँग्रेस विजयी भएको थियो । 

  राजापुर नगरपालिकाको प्रमुख–उपप्रमुख र बढैयाताल गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेकपा (माओवादी केन्द्र) विजयी भएको थियो । बाँसगढी नगरपालिकाको प्रमुख–उपप्रमुख, ठाकुरबाबा नगरपालिकाको उपप्रमुख र बढैयाताल गाउँपालिकाको उपाध्यक्षमा नेकपा (एमाले) विजयी भएको थियो ।

  images
  प्रकाशित मिति :असार १, २०७९ बुधबार - ०७:५५:५९ बजे

  सूचना: kaligandakikhabar.com मा प्रकाशित सामग्रीहरु हुबहु वा तोडमोड गरी प्रकाशित गरेको अवस्थामा प्रतिलिपि अधिकार ऐन २०५९ आकर्षित हुनेछ । अनाधिकृत तवरले प्रकाशन गरेको भेटिएमा कानूनी कारवाहीको प्रक्रिया थालिनेछ ।

  कालीगण्डकी खबर

  सम्बन्धित समाचार
 • एउटै वडाका तीनजना प्रदेशसभा सदस्यका उम्मेदवार

  खोटाङ, २७ असोज । दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका१४ बुइपाका तीनजना आगामी मङ्सिर४ गते हुने प्रदेशसभा सदस्यको चुनावी मैदानमा उत्रिएका छन् । नेकपा (एमाले) बाट पाँचकर्ण राई, नेकपा (एकीकृत समाजवादी) पार्टीबाट वीरबलकाजी

  • २७, असोज २०७९
 • बाजुराको बूढीगङ्गामा एमाले विजयी

  बाजुरा, २६ असार । बूढीगङ्गा नगरपालिकामा नेकपा (एमाले)का उम्मेदवार विजयी भएका छन् । नगर प्रमुखमा एमालेका रामबहादुर बानियाँ र उपप्रमुखमा माया खड्का (कुँवर) निर्वाचित हुनुभएको हो । बानियाँले चार हजार ७७७

  • २६, असार २०७९
 • जिसस म्याग्दीमा एमाले विजयी

  म्याग्दी, ६ असार । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीको प्रमुखमा नेकपा (एमाले) का राजकुमार थापा निर्वाचित हुनुभएको छ । बेनीस्थित मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयमा आइतबार भएको निर्वाचनमा थापा विजयी हुनुभएको हो । उपप्रमुखमा

  • ६, असार २०७९
 • स्थानीय निर्वाचनमा ७७ पत्रकार विजयी, महासङ्घको सदस्यता खारेज

  काठमाडौँ, २ असार । स्थानीय तहमा विजयी र उम्मेदवार बनेर सक्रिय राजनीतिमा होमिएका पत्रकारलाई नेपाल पत्रकार महासङ्घले जिम्मेवारी र साधारण सदस्यता समेतबाट हटाउन थालेको छ । नेपाली पत्रकारितालाई स्वतन्त्र, निष्पक्ष

  • २, असार २०७९
 • काभ्रेपलाञ्चोक जिससमा एकीकृत समाजवादी विजयी

  बनेपा, २ असार । जिल्ला समन्वय समिति काभ्रेपलाञ्चोकको बुधबार सम्पन्न भएको निर्वाचनमा नेकपा (एकीकृत समाजवादी) विजयी भएको छ । प्रमुखमा दीपककुमार गौतम विजयी हुनुभएको छ । धुलिखेलमा सम्पन्न भएको निर्वाचनमा गठबन्धन

  • २, असार २०७९
 • Copyright © All right reserved to kaligandaki Khabar Site By: SobizTrend