Logo

बिहीबार , साउन २६ गते २०७९

पाल्पाका ३ वर्षीय बालकको डुबेर मृत्यु

पाल्पाका ३ वर्षीय बालकको डुबेर मृत्यु

कालीगण्डकी खबर

२१, असार २०७९
 • 1.2K
  SHARES
 • पाल्पाका ३ वर्षीय बालकको डुबेर मृत्यु

  काठमाडौं, २१ असार । पाल्पा, गुल्मी छ्त्रकोट गाउँपालिका-६ अर्चलेखेतस्थित रिडी नदीमा डुबेर रैनादेबी छहरा गाउँपालिका-३ छचुवा बस्ने पूर्ण बहादुर कुमालको छोरा ३ वर्षीय मनिस बहादुर कुमालको सोमबार साँझ मृत्यु भएको छ ।

  images
  images

  उनकै जेठा वुवाकी छोरीसँग पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर अचेत अवस्थामा रैनादेवी गाउँपालिका-३ छचुवाबाट उद्दार गरी स्थानीय मेडिकल हुँदै थप उपचारको सोही गाउँपालिका-४ स्थित छहरा बजारतर्फ लैजाने क्रममा उनको बाटोमै मृत्यु भएको हो ।

  यस सम्बन्धमा प्रहरीले आवश्यक अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ ।

  प्रकाशित मिति :असार २१, २०७९ मंगलबार - १४:५३:०६ बजे

  सूचना: kaligandakikhabar.com मा प्रकाशित सामग्रीहरु हुबहु वा तोडमोड गरी प्रकाशित गरेको अवस्थामा प्रतिलिपि अधिकार ऐन २०५९ आकर्षित हुनेछ । अनाधिकृत तवरले प्रकाशन गरेको भेटिएमा कानूनी कारवाहीको प्रक्रिया थालिनेछ ।

  कालीगण्डकी खबर

  Copyright © All right reserved to kaligandaki Khabar Site By: SobizTrend Technology