Logo

आइतबार, मंसिर ११ गते २०७९

बधाई साटासाट गरिँदै

बधाई साटासाट गरिँदै

कालीगण्डकी खबर

७, मंसिर २०७९
 • 223
  SHARES
 • बधाई साटासाट गरिँदै

  तनहुँ क्षेत्र नं २ को प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य शङ्कर भण्डारी र प्रदेश २ मा निर्वाचित काँग्रेस जिल्ला सभापति जीतप्रकाश आले बुधबार बिहान बधाई साटासाट गर्दै । तस्बिर: कृष्ण न्यौपाने÷ रासस

  images
  images

  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर ७, २०७९ बुधबार - ०९:४८:१० बजे

  सूचना: kaligandakikhabar.com मा प्रकाशित सामग्रीहरु हुबहु वा तोडमोड गरी प्रकाशित गरेको अवस्थामा प्रतिलिपि अधिकार ऐन २०५९ आकर्षित हुनेछ । अनाधिकृत तवरले प्रकाशन गरेको भेटिएमा कानूनी कारवाहीको प्रक्रिया थालिनेछ ।

  कालीगण्डकी खबर

  सम्बन्धित समाचार
 • सुकेटार विमानस्थल

  ताप्लेजुङको

  • १०, मंसिर २०७९
 • फर्कन चाहन्छु, म आफ्नै घर...

  पर्वतको कुश्माज्ञादी अग्लो तथा लामो झोलुङ्गे पुल तरेर पुग्न सकिने रमणीय गाउँ ज्ञादी फाँटबाट बेलुकीपख आफ्नो गन्तव्यमा उड्दै गरेका चराहरू र पृष्ठभूमिमा देखिएका सेता माछापुच्छ्रे लगायतका हिमशृङ्खला । तस्बिर: सुमनजङ्ग

  • १०, मंसिर २०७९
 • हाम्रो जागिर सकियो

  गएको

  • ९, मंसिर २०७९
 • Copyright © All right reserved to kaligandaki Khabar Site By: SobizTrend